سلام، امیدوارم حالتون خوب باشه. جالبه بدونید که دانشگاه پلی تکنیک تورین (به ایتالیایی: Politecnico di Torino) تحت عنوان موسسه در سال ۱۹۰۶ تاسیس شد. این دانشگاه امروزه بیش از ۱۵۵ سال سابقه آموزشی دارد. از پردیس های دانشگاه پلی تکنیک تورین میتوان به پردیس های «Alessandria، Biella، Mondovi ، Verrès» اشاره کرد. این دانشگاه هم اکنون در بین ۲۵ دانشگاه اول تکنیکی و فنی و مهندسی و علوم کامپیوتر اروپا قرار دارد. در رنکینگ QS مهندسی و IT جهانی در سال ۲۰۱۹ در رتبه ۳۳ قرار گرفته است و همین امر موجب درخواست سالیانه بسیار بالا جهت اپلای دانشگاه پلی تکنیک تورین شده است. در سال حدود ۳۴ هزار دانشجو در مقاطع مختلف این دانشگاه در حال تحصیلند. بسیاری از متقاضیان تحصیل در ایتالیا علاقه مند اپلای_دانشگاه_پلی_تکنیک_تورین میباشند. در ادامه این مقاله از سری مقالات اپلای باما همراه ما باشید تا بصورت کامل به موضوع اپلای دانشگاه پلی تکنیک تورین ایتالیا بپردازیم.

اپلای دانشگاه پلی تکنیک تورین ایتالیا

اپلای دانشگاه پلی تکنیک تورین

دانشگاه تورین ایتالیا همانطور که پیش تر هم عنوان شد یکی از بهترین دانشگاه ها در حوزه های فنی مهندسی و علوم کامپیوتری در دنیا محسوب میشود و شما عزیزان از طریق لینک زیر میتوانید به سایت رسمی و مرجع این دانشگاه معتبر در ایتالیا مراجعه کرده و اموری که مورد نیاز است از سایت مرجع این دانشگاه پیگیری نمایید، انجام دهید : سایت رسمی دانشگاه پلی تکنیک تورین ایتالیا  لازم به ذکر است که با کلیک روی لینک آبی بالا به سایت مرجع دانشگاه تورین هدایت خواهید شد.

انواع دپارتمان ها جهت اپلای دانشگاه پلی تکنیک تورین

شما عزیزان قادر هستید با کلیک روی هر کدام از دپارتمان های زیر، به سایت دانشگاه پلی تکنیک تورین و بخش تخصصی همان دپارتمانی که هدف قرار دادید، شوید و امور خود را پیگیری و یا جهت تکمیل اطلاعات خود اقدام نمایید.